Про нас

Rasheda-Hagen

Історія нашої родини Lansinoh почалась майже 40 років тому з події, яка надихнула годуючу маму Решеду Хаген на створення компанії Lansinoh, у Портланді, штат Орегон, США у 1978 році, коли народилася її перша дитина. Решеда годувала грудьми, аж от відчула болючість сосків, що за кілька днів посилилась від легкої до нестерпної. Жоден з доступних препаратів не давав полегшення, і вона вже неохоче розглядала відлучення дитини від грудей. Але консультант з грудного вигодовування з La Leche League закликав її продовжувати, порадивши для вирішення проблем ланолін, але той не був наявний у магазинах.

Чоловік Решеди був доктором, та йому вдалося знайти та принести додому велику банку ланоліну вагою один фунт з аптеки при лікарні.  Вона нанесла ланолін на свої болючі соски та відчула миттєве полегшення. Її соски повністю зажили протягом кількох наступних днів, та вона продовжила успішне годування грудьми.   З того часу Решеда Хейген почала пропагувати переваги “чистого ланоліну” задля лікування болючості та сухості сосків у годуючих матерів.

Решеда Хаген заснувала свою компанію у 1984 році, щоб запропонувати годуючим матерям безпечну альтернативу для косметичних засобів, які пропонувалися для вирішення проблеми болючості сосків, що є основною перешкодою для налагодження успішного грудного вигодовування. У 1984 році вона вирішила купити ланолін у великій банці вагою один фунт та розфасувати самотужки його у невеличкі ємності, щоб продавати годуючим матерям.

Ми вважаємо, що мами, які обирають грудне вигодовування заслуговують на підтримку та заохочення, щоб отримати всі переваги, які воно дає, та мають бути впевнені, що дитина відчуває те саме. Ми серйозно ставимося до матерів та їхніх персональних потреб, створюючи високоякісні товари, які мами бажають та яким вони довіряють, адже вони не лише годують своїх немовлят, а й будують особливий зв’язок, що формується лише між матір’ю та дитиною.


Приєднуйтесь до нас